GTL Logistické centrum

GTL Logistické centrum

Nové sídlo společnosti. Logistické centrum s administrativní vestavbou.

Nehvizdy

Plánujete
výstavbu haly?

Kontaktujte nás

Technická specifikace

ZákazníkGTL, spol. s r. o.
Typ stavbyBetonové haly
Účel betonové halySkladovací haly, Administrativní budovy
Výška betonové haly12 m
Délka betonové haly80 m
Šířka betonové haly90 m
Lokace betonové halyNehvizdy

Více o betonových montovaných halách

Beton je staletími prověřený konstrukční materiál, který se vyznačuje značnou odolností a únosností. Betonové haly slouží jako rozhlehlá logistická centra i administrativní budovy, výrobní haly i menší či větší sportovní centra a zemědělská stavení. Velkou výhodou materiálu je tepelná odolnost.

Betonové haly se dnes staví podobně jako ocelové haly z prefabrikovaných částí vyrobených potřeb.

Jsme hrdí na tuto referenci v oblasti výstavby logistického centra pro renomovanou společnost GTL, spol. s r. o. Tato stavba zahrnovala realizaci sestavy betonových hal, které nyní slouží jako hlavní část logistického centra.

Toto rozsáhlé logistické centrum, postavené pro GTL, spol. s r. o., je charakteristické následujícími parametry. S výškou dosahující 12 metrů, délkou 80 metrů a šířkou 90 metrů vytváří ideální prostory pro efektivní uskladnění a správu zboží a materiálů. Nachází se v lokalitě Nehvizdy, což je strategická poloha, která umožňuje snadný přístup k důležitým dopravním cestám.

Naše expertíza a technické znalosti nám umožnily efektivně realizovat tento projekt logistického centra. Betonové haly, které jsme postavili pro GTL, spol. s r. o., splňují nejvyšší standardy pevnosti a odolnosti, což zajišťuje dlouhou životnost a bezproblémový provoz.

Jsme rádi, že jsme mohli být součástí výstavby tohoto významného logistického centra pro GTL, spol. s r. o. Naše práce nám umožňuje přispívat k rozvoji moderních logistických řešení, která efektivně podporují podnikatelský růst našich klientů.

Pokud hledáte partnera pro výstavbu a návrh logistického centra, jsme tu pro vás. Naše zkušenosti, odbornost a vášeň pro kvalitu nám umožňují přinést řešení, která budou odpovídat vašim nejnáročnějším požadavkům. Kontaktujte nás pro konzultaci a společně připravíme projekt logistického centra dle vašeho zadání.

  • GTL Logistické centrum - Montovaná betonová hala
  • GTL Logistické centrum - Montovaná betonová hala
  • GTL Logistické centrum - Montovaná betonová hala
  • GTL Logistické centrum - Montovaná betonová hala
  • GTL Logistické centrum - Montovaná betonová hala
  • Plánujete výstavbu haly? Kontaktujte nás