Výrobní haly

Výrobní haly

Jsou Vám Vaše stávající prostory malé? Přemýšlíte o stěhování do větších prostor, ale nechcete platit nájem? Rádi byste měli novou výrobní, průmyslovou halu přesně podle představ? Společně s Vámi Vám navrhneme řešení přímo „NA MÍRU“, které bude splňovat všechny Vaše požadavky a umožní další rozvoj a expanzi Vašeho podnikání.

Plánujete
výstavbu haly?

Kontaktujte nás

Více o montovaných výrobních halách

Výrobní haly jsou téměř nezbytnou součástí jakéhokoliv výrobního průmyslu, ať už se věnujete výrobě svíček nebo pracujete s velkými kovoobráběcími stroji. Díky nim máte v jednom místě pod kontrolou celý proces od začátku až do konce, od výroby menších dílů přes jejich spojování až po konečné sestavení a expedici.

Samozřejmě existuje i možnost pronájmu výrobní haly. Z dlouhodobého hlediska se však příliš nevyplatí, a to zejména při zodpovědném a promyšleném podnikání. Mnohem lepší variantou, která vám zajistí veškeré výhody, je vlastnictví zpracovatelského objektu, jakým jsou právě montované výrobní haly.

Pro koho jsou montované výrobní haly vhodné

Výrobní haly montované z prefabrikovaných dílů, ať už betonových nebo ocelových, nabízejí velmi rychlou, jednoduchou a v poměru ceny a výkonu tu nejlepší variantu pro různé podnikatelské záměry.

Rozjíždíte novou firmu, se kterou se teprve zabydlujete na současném trhu?

 • Nejspíše vám prozatím postačí menší výrobní hala s konstrukcí z materiálu vhodně zvoleného k vašemu podnikání. Menší objekt můžete časem díky přizpůsobitelnosti montovaných výrobních hal bez problémů rozšířit.

Postrádáte halu větších rozměrů, do které budete soustředit veškerou svou výrobu, aniž byste se museli nějak omezovat?

 • Montované výrobní haly jsou ideální volbou. Jakoukoliv halu lze nakonfigurovat přesně na míru každému klientovi.

Potřebujete velmi rychle reagovat na náhlé zvýšení poptávky po vašem produktu a vaše stávající prostory jsou nedostačující?

 • Zřejmě využijete ocelovou výrobní halu, která je v rychlosti výstavby bezkonkurenční a poskytne vám v rekordním čase potřebné místo.

Pracujete s velkými stroji a vyrábíte těžké produkty, se kterými manipulujete po hale s pomocí jeřábu pohybujícího se na jeřábových drahách?

 • Betonové výrobní haly jsou vhodným řešením, protože díky své pevnosti v tlaku nabízejí velmi vysokou nosnost.
Výrobní haly - Pro koho jsou montované výrobní haly vhodné

Výrobní halu pro vás vymyslíme na míru

Jednou z největších výhod montovaných hal je jejich modifikovatelnost. Díky výstavbě a montáži z ocelových či betonových prefabrikovaných dílů lze bez jakýchkoliv problémů objekt zvětšit, zmenšit, upravit, či kompletně přepracovat. Díky tomu můžeme vyhovět veškerým požadavkům a přáním klienta nejen během realizace výrobní haly, ale také v budoucnu.

U každé zakázky postupujeme zcela individuálně. Nejprve posoudíme klientovy potřeby a možnosti. Následně navrhneme ideální výrobní halu na míru tak, aby splnila všechny požadavky klienta. Řešit budeme především otázky v těchto oblastech:

 • Zvolit spíše betonovou nebo ocelovou konstrukci?
 • Jaký střešní plášť bude pro danou výrobní halu nejvhodnější?
 • Jaký typ stěnového opláštění použít?
 • Kam a v jakém počtu doplnit okna a dveře?
 • Budou potřeba sekční vrata? Pokud ano, kam s nimi?
 • V jaké formě využít střešních světlíků?

Vám jako klientovi postačí jednotlivé prvky schválit či odmítnout a připomínkovat námi vytvořené návrhy tak, abychom se dobrali zdárného konce. V samém závěru celého procesu pak budete mít svou vlastní výrobní halu přesně podle vašich představ a přání, která umožní lepší a efektivnější fungování vaší firmy.

V případě zájmu o výrobní halu na klíč nás prosím kontaktujte. Využít můžete také náš kalkulátor montovaných hal, díky kterému získáte přibližnou představu o ceně a který zároveň slouží jako nezávazná poptávka.

 

--------------------

Tematická specifikace obsahu stránky: montované haly na klíč, montované výrobní haly cena. 

Výrobní haly - Výrobní halu pro vás vymyslíme na míru

Pokud zvolíte tento typ výstavby, získáte od nás řadu výhod:

 • Halu „NA MÍRU“, abychom maximalizovali využití vnitřního prostoru
 • Moderní, průmyslový design
 • Rekordně krátkou dobu výstavby
 • Vysokou variabilitu konstrukce pro budoucí úpravy
 • Výborné tepelně-izolační vlastnosti
 • Vynikající poměr cena/výkon
Kontaktujte nás