Skladové haly a logistické areály

Skladové haly a logistické areály

Montovaná hala s ocelovým nebo častěji železobetonovým nosným skeletem je v současné době ideální varianta pro výstavbu skladové haly nebo logistického centra. Rozměry montované haly i její nosný skelet přizpůsobíme typu materiálu, který hodláte v hale skladovat či regálovému systému s ohledem na maximalizaci využití vnitřního prostoru.

Plánujete
výstavbu haly?

Kontaktujte nás

Více o montovaných skladových halách

Sklady a logistická centra jsou velmi úzce spojena s výrobními halami. Mají totiž podobnou funkci a i jejich realizace probíhá podobně. Výrobní i skladové haly se v současnosti nejčastěji stavějí léty prověřeným, cenově výhodným a rychlým řešením, a to pomocí montáže prefabrikovaných dílů.

Pro koho jsou montované skladové haly vhodné

Skladové haly využívají téměř všechny firmy a podniky, které ke svému fungování potřebují alespoň minimální zásoby. Zvláště montované sklady pak vynikají v tom, že je lze velmi jednoduše upravit a nakonfigurovat. Nejsou to tedy hotové stavby přesně daných rozměrů – naopak, záleží jen a pouze na konkrétním klientovi, na jeho požadavcích a na tom, co si zvolí.

Založili jste novou firmu a produkujete velké množství výrobků, pro které nemáte v současnosti místo?

  • Montovanou skladovou halu lze upravit tak, aby vyhovovala vašim současným podmínkám a nebyla zbytečně předimenzovaná. Zároveň je jednoduché takový objekt v budoucnu rozšířit či jinak upravit.

Máte už zaběhnutou firmu s pravidelným přísunem objednávek, ale v růstu vás omezuje vaše stávající, nevyhovující skladiště?

  • Rozšiřte své možnosti přistavěním skladovací haly, ve které bude dostatek prostoru pro všechny vaše dosavadní i budoucí produkty. Montované haly jsou koncepčním řešením, které vám navrhneme a postavíme přímo na míru.

Podařilo se vám prorazit na trhu a z nenadání navýšit produkci, ale nestihli jste zareagovat vybudováním dostatečné infrastruktury?

  • Nejrychlejším a nejefektivnějším řešením jsou montované ocelové haly, které umíme díky prefabrikovaným dílům postavit v rekordně krátkém čase, a to při zachování všech kvalit.

Vyrábíte produkty, které jsou těžké a vyžadují komplexní řešení pro manipulaci, např. s jeřábem pohybujícím se na jeřábových drahách?

Skladovou halu pro vás postavíme na míru

Ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, téměř každé skladiště je unikátní a stavěné přesně na míru podle klienta. Jednotlivé realizace se liší hned v několika detailech:

  • Konstrukce je zvenku zcela neviditelná, ale může být vyrobena buď z lehčí a nenáročnější oceli, nebo z betonu s vyšší nosností a lepší odolností vůči ohni a vysokým teplotám.
  • Střešní plášť a stěnové opláštění se mohou lišit s ohledem na požadovanou míru tepelné izolace.
  • Počet a rozmístění oken, dveří a sekčních vrat bývá u každé montované skladové haly jiný, vždy s ohledem na klientovo přání.
  • Zpravidla jsou ve skladech využívány střešní světlíky, které dovnitř propouští každodenní, přirozené světlo.

Zákazníci si u nás nejprve volí, které prvky chtějí do své skladovací haly zahrnout. Jejich představy zapracujeme do návrhu a ten následně upravujeme ve vzájemné spolupráci tak, aby výsledný sklad vyhovoval veškerým nárokům a požadavkům. Na samotném konci procesu pak stojí montovaná skladová hala, která je plně připravena k fungování.

Realizujeme skladovací haly v Brně i po celé České republice

Máte zájem o montovanou skladovou halu? Jsme rádi, že jste se rozhodli právě pro nás. Kontaktujte nás a domluvte si nezávaznou schůzku, na které probereme vaše představy. Montované skladové haly pro vás rádi postavíme kdekoliv v rámci ČR. 

Cena skladových hal

Jednotnou cenu montované skladové haly nelze určit. Vždy se totiž odvíjí od rozměrů, použitého materiálu, množství doplňků (vrata, dveře, okna, světlíky) a dalších parametrů. Pro vypracování konkrétní cenové nabídky prosím vyplňte kalkulátor montovaných hal a odešlete nezávaznou poptávku. My se vám obratem ozveme.

Výhody montovaných skladových hal

Montované skladové haly jsou populární volbou pro mnoho firem a organizací s ohledem na nepopiratelné výhody, které nabízí. Mezi ně patří:

  1. Rychlá instalace: montované skladové haly jsou rychlejší na instalaci než tradiční pevné stavby. Ideální volba pro firmy, které potřebují rychlé řešení skladovacích požadavků.

  2. Modulárnost: montované skladové haly jsou zpravidla modulární, což znamená, že mohou být upraveny nebo rozšířeny podle potřeb zadavatele.

  3. Nižší náklady: montované skladové haly jsou levnější než tradiční pevné stavby. Tyto úspory využije firma na další investice do podnikání.

  4. Mobilita: jestliže firma potřebuje přesunout své skladové prostory, montovaná skladová hala může být v krátkém čase demontována a přemístěna na jiné zvolené místo.

  5. Rychlá dostupnost: montované skladové haly jsou snadno dostupné a mohou být dodány rychleji než tradiční stavby, což znamená, že firma může rychle začít využívat své nové skladové prostory.

Montované logistické areály

V dnešní době, kdy se mnoho podniků potýká s rychle se měnícím trhem. Chápeme, že je velmi důležité najít efektivní způsob, jak optimalizovat logistické procesy a zvýšit produktivitu. Jedním z řešení může být využití montovaných logistických areálů, které se stávají stále populárnější volbou pro firmy po celém světě. Proto i my nabízíme realizaci montovaných logistických areálů a center.

Montované budovy pro logistická centra nabízí mnoho výhod, z nichž nejzásadnější je rychlá realizace, flexibilita a nižší náklady. V případě, že máte zájem o montované logistické areály a haly, kontaktujte nás.

Pokud zvolíte tento typ výstavby, získáte od nás řadu výhod:

  • Halu „NA MÍRU“, abychom maximalizovali využití vnitřního prostoru
  • Moderní, průmyslový design
  • Rekordně krátkou dobu výstavby
  • Vysokou variabilitu konstrukce pro budoucí úpravy
  • Výborné tepelně-izolační vlastnosti
  • Vynikající poměr cena/výkon
Kontaktujte nás