Obchodní a nákupní centra

Obchodní a nákupní centra

Uvažujete o výstavbě nové prodejny showroomu či supermarketu? Montovaná ocelová či železobetonová hala je pro Vás ideálním řešením. Díky rychlosti montáže získáte v krátké době ideální prostory pro prezentaci vašich produktů či služeb. Pokud máte zájem o montované obchodní haly a prodejny, kontaktujte nás. Haly mohou být jednopatrové i vícepodlažní, mohou obsahovat mezipatra, sklad, prostory pro zaměstnance či ostrahu. Řešení umožňuje vystavět i více prodejních jednotek s následným pronájmem. Montované haly jsou v současné době nejoblíbenější řešení pro výstavbu nových prodejních ploch. Ocelové a betonové haly kombinují výhodu nízkých nákladů na výstavbu a provoz, společně s možností vzhledu na míru. I proto si montované haly oblíbily mnohé obchodní řetězce, prodejci automobilů i techniky. Sofistikované prodejní budovy jsou ideální i pro prezentaci vaší značky.

Plánujete
výstavbu haly?

Kontaktujte nás

Obchodní a nákupní centra - více informací

Montované obchodní haly a prodejny můžete využít např. jako:

 • Prodejny nábytku či bytových doplňků
 • Obchody s potravinami (supermarkety)
 • Prodejny se sportovními potřebami
 • Autosalony nebo prodejny motocyklů
 • Prodejny se zemědělskou technikou
 • Showroomy.
 • Prodejny drogerie, lékárny, apod.
 • Skladové haly pro nákupní centra.
Obchodní a nákupní centra - Montované obchodní haly a prodejny můžete využít např. jako:
Obchodní a nákupní centra - Montované obchodní haly a prodejny můžete využít např. jako:

O montovaných obchodních halách a montovaných prodejnách/nákupních centrech

Montované obchodní haly a prodejny jsou velmi užitečným a efektivním řešením pro majitele podniků, kteří potřebují rychle a snadno vybudovat prostory pro své obchodní zájmy.

Montované obchodní haly, nákupní centra a prodejny jsou typy modulárních staveb, které jsou sestaveny ze série předem vyrobených dílů nebo modulů. Tyto moduly jsou předem připraveny ve výrobně a pak jsou přepravovány na místo stavby, kde jsou rychle a snadno sestaveny do podoby nákupní haly.

Hlavní výhodou montovaných obchodních hal a prodejen je rychlost a snadnost realizace, což umožňuje majitelům těchto nákupních center začít rychle provozovat své obchody bez nutnosti dlouhých a nákladných stavebních prací.

Montované obchodní a nákupní haly mohou mít různé velikosti a konfigurace, v závislosti na potřebách majitele budoucího nákupního centra (obchodní plochy). Mohou být navrženy jako samostatné stavby, nebo mohou být připojeny k existujícím budovám.

Využití montovaných obchodních hal a nákupních center je velmi rozmanité. Používají se jako dočasné prodejny, jako sekundární skladovací prostory, nebo jako trvalé prodejny a obchody.

Plánování hal pro nákupní centra a obchody

Montované haly pro nákupní centra musí splňovat standardní požadavky, ať už se to týká funkčnosti, estetiky nebo bezpečnosti. Proces plánování výstavby montovaných hal pro nákupní centra a obchody musí vycházet z detailního plánování. Mimo standardních stavebně-konstrukčních aspektů, mimo dispozičního plánování včetně definování únikových cest apod., se řeší i vzhled fasády a atraktivnost stavby. Stejně tak i požárně-bezpečnostní systémy, technologie vytápění, větrání. Důležité je i plánování místa pro logistiku zboží. Mimo standardní aspekty výstavby haly se u plánování prodejních hal (hal pro nákupní centra a obchodní firmy) řeší i hygienické normy (toalety pro návštěvníky apod.).

Pokud zvolíte tento typ výstavby, získáte od nás řadu výhod:

 • Halu „NA MÍRU“, abychom maximalizovali využití vnitřního prostoru
 • Moderní design
 • Rekordně krátkou dobu výstavby
 • Vysokou variabilitu prostoru
 • Výborné tepelně-izolační vlastnosti
 • Vynikající poměr cena/výkon
Kontaktujte nás