Letecké hangáry

Letecké hangáry

Jste vyznavačem motorového či bezmotorového létání a hledáte řešení pro parkování vašich letadel? Montovaná, ocelová či železobetonová konstrukce opláštěná sendvičovými panely vám zajistí kvalitní ochranu vašich okřídlených miláčků za každého počasí a díky masivní konstrukci zůstane stabilní po dlouhá léta. Součástí stavby montovaného hangáru může být i přízemní či vícepatrová vestavba pro váš odpočinek či jako zázemí pro servis. Náš montovaný hangár vám poskytne vše, co potřebujete k hangárování vaší techniky.

Plánujete
výstavbu haly?

Kontaktujte nás

Letecké hangáry - více informací

S naším bohatým know-how a dlouholetou zkušeností jsme schopni realizovat i náročnější požadavky pro oblast montovaných hangárů. Máme komplexní řešení pro moderní hangáry.

Proč hangáry od HalyComp?

Co nás odlišuje? Naše montované hangáry jsou synonymem pro kvalitu, rychlost a preciznost. S hlubokým porozuměním vašim specifickým požadavkům pracujeme na každém detailu, abychom navrhli a zrealizovali montované hangáry, které budou bez problému sloužit vašemu účelu po desítky let.

Náš tým zkušených profesionálů je tu od toho, aby vás provedl celým procesem, od plánování a až po konečnou montáž hangáru. Využíváme moderní technologie a inovativní přístupy k zajištění optimální funkčnosti, bezpečnosti a estetiky vašeho montovaného hangáru.

Důraz klademe na individualitu. Každý projekt montovaného hangáru je pro nás jedinečný, a proto se velmi detailně zabýváme vašimi požadavky tak, abychom mohli přizpůsobit design, rozměry a funkce hangáru přesně vašim představám. Ať už potřebujete hangár pro letadla, prostory pro skladování větších náhradních dílů, hangár pro jinou leteckou techniku a příslušenství, nebo hangár pro samotný servis letadel, my vám dodáme montovaný hangár, který je šitý na míru. Hangár bude postavený v co nejkratším čase a s vnitřími instalacemi a výbavou dle vašich individuálních požadavků.

Kontaktujte nás, začneme ihned řešit stavbu vašeho nového hangáru

Pokud hledáte zkušenou firmu, která vám dodá montovaný hangár přesně podle vašich představ, jste na správném místě. Kontaktujte nás a dozvíte se více o tom, jak můžeme vaši vizi proměnit ve skutečnost.

Pokud zvolíte tento typ výstavby, získáte od nás řadu výhod:

  • Halu „NA MÍRU“, abychom maximalizovali využití vnitřního prostoru
  • Moderní design
  • Rekordně krátkou dobu výstavby
  • Vysokou variabilitu prostoru
  • Výborné tepelně-izolační vlastnosti
  • Vynikající poměr cena/výkon
Kontaktujte nás