Halové vestavby a vestavky

Halové vestavby a vestavky

Potřebujete postavit „halu v hale“? Potřebujete oddělit část výroby či vyčlenit čisté prostory nebo potřebujete klidný prostor pro mistra přímo ve výrobě? Ocelová montovaná konstrukce opláštěná sendvičovými panely doplněná o okna či dveře libovolných rozměrů je ideálním řešením. Díky rychlé montáži a suchému způsobu výstavby neomezíte provoz v ostatních částech haly. Vestavba může být přízemní či patrová a může sloužit jako sociální zázemí či odpočinková místnost pro zaměstnance, mistrovna, prostor pro přesné měření či drobnou montáž, apod.

Plánujete
výstavbu haly?

Kontaktujte nás

Halové vestavby a vestavky - více informací

Zajistíme pro vás halové vestavby, tedy špičkové a profesionální vestavby do hal dle vašeho individuálního požadavku. S pomocí těchto vestaveb do hal efektivně oddělíte svůj pracovní prostor do menších provozních entit. Bez ohledu na to, zda potřebujete oddělit technologickou část, vytvořit zóny pro minimalizaci hluku či zajistit specifické podmínky skladování pro různorodé komodity, naše vestavby do hal splní vaše individuální požadavky. Provedeme návrh ideálního řešení vestavby a následnou realizaci.

Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti vestaveb do hal nám umožňuje přinést vám nejmodernější řešení a inovativní koncepty, které napomohou zvýšení efektivity vašeho provozu. V oblasti vestaveb do hal umíme nabídnout rozsáhlé možnosti řešení a potřebnou variabilitu, abychom vám zajistili to nejfunkčnější řešení.

Náš tým odborníků se zaujetím pracuje na každém projektu vestaveb do hal, abychom dosáhli nejen optimálního využití vašeho prostoru dle vašeho zadání a vašich cílů týkajících se oddělení a organizace výsledného prostoru haly. Naše vestavby do hal vám zajistí nejen efektivnější provoz, ale poskytnou vám taktéž maximalizaci využití dispozičního prostoru.

Ať už se jedná o jakýkoliv požadavek s oblasti vestaveb do hal, jsme tu, abychom vám zajistili jedinečné řešení, které propojí vaše požadavky s nejnovějšími trendy a technologiemi v oblasti vestaveb hal. Přinášíme nejen dobré, ale hlavně trvalé řešení. Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto věnujeme maximální péči každému detailu, abychom pro vás vyřešili vestavby do hal, které přesně odpovídají tomu, co od nich čekáte.

Pokud zvolíte tento typ výstavby, získáte od nás řadu výhod:

  • Halu „NA MÍRU“, abychom maximalizovali využití vnitřního prostoru
  • Moderní design
  • Rekordně krátkou dobu výstavby
  • Vysokou variabilitu prostoru
  • Výborné tepelně-izolační vlastnosti
  • Vynikající poměr cena/výkon
Kontaktujte nás