Betonové montované haly

V rámci naší dodávky Vám nabízíme kompletní realizaci nosné konstrukce haly z prefabrikovaného železobetonového systému PREFA, a to včetně pilotového založení. Betonové haly jsou opláštěny nejčastěji PUR/PIR panely, případně minerálními panely a zatepleny skládanou střechou s hydrofólií. Betonové haly dodáváme včetně kompletní dodávky a montáže kvalitních plastových či hliníkových oken a dveří, průmyslových vrat a střešních světlíků.

Plánujete
výstavbu haly?

Kontaktujte nás

Více o betonových montovaných halách

Beton je staletími prověřený konstrukční materiál, který se vyznačuje značnou požární odolností a únosností. Betonové, montované haly slouží jako rozlehlá logistická centra, administrativní budovy, výrobní haly či nákupní centra.

Hlavní výhody betonové montované haly

  • Vhodné pro velké či vícepatrové haly
  • Vysoká nosnost a pevnost v tlaku, použití pro jeřábové dráhy
  • Dodávka včetně pilotového založení
  • Vysoká požární odolnost
  • Krátká doba výstavby
  • Dlouhá životnost
Betonové montované haly  - Hlavní výhody betonové montované haly

Betonové haly se dnes staví podobně jako ocelové haly, a to z prefabrikovaných prvků vyrobených podle potřeb konkrétního projektu, na místě probíhá pouze montáž. Betonové haly jsou ideálním řešením pro výstavbu vícepatrových objektů, kde je vysoká požární odolnost základním požadavkem projektové dokumentace.

Betonové haly jsou rovněž správnou volbou pro haly s mostovými jeřáby (např. montážní haly, servisní haly, apod.).
V rámci dodávky betonové haly Vám rovněž zajistíme kompletní dodávku projektové dokumentace a realizaci pilotového založení, které je pro tento typ hal ideálním řešením.