Zemědělské stavby

Zemědělské stavby

Moderní zemědělské stavby se v současné době staví téměř výhradně z montovaných ocelových nebo železobetonových prvků. Velmi rychle vám postavíme sklady potravin či krmení, ale rovněž garáže či opravárenské haly pro zemědělskou techniku. Specializujeme se na stavbu montovaných zemědělských hal. Díky výborným tepelně izolačním vlastnostem je ideální použít montované haly i na stavby pro dlouhodobé uskladnění potravin (chladírny či mrazáky). Obvodové panely jsou rovněž snadno omyvatelné, a proto můžete zajistit i vysokou čistotu a hygienu uvnitř haly.

Plánujete
výstavbu haly?

Kontaktujte nás

Zemědělské stavby - více informací

Montované zemědělské haly můžete využít např. jako:

 • Garáže pro zemědělskou techniku, opravárenské haly
 • Dlouhodobé uskladnění potravin či krmiva - tzv. zemědělské sklady krmiva
 • Ustájení dobytka či jízdárny - tzv. montované stáje
 • Chladírny a mrazírny
 • Rybářské provozy

Zemědělství vyžaduje specifická a účelná řešení, a právě to nabízí naše široká škála zemědělských staveb a hal. Jsme tu, abychom vám vytvořili moderní a efektivní prostředí pro vaše zemědělské podnikání a provoz. Nabízíme montované zemědělské stavby pro řadu účelů, od skladování, chovu dobytka, provozních kanceláří, až po hangáry/velkokapacitní garáže pro nezbytné uskladnění zemědělské techniky. Využitelnost montovaných zemědělských hal je opravdu široká.

Než postavíme zemědělskou halu

Zemědělské haly jsou klíčové objekty, které poskytují prostor pro různé zemědělské činnosti, jako je skladování plodin, ustájení zvířat, uložení strojů a další. Aby tyto haly splňovaly svou funkci efektivně a bezpečně, musí se při jejich plánování řešit mnoho aspektů.

 1. Velikost a kapacita – zemědělská hala musí mít dostatečný prostor pro uskladnění plodin, umístění zemědělských strojů nebo ustájení zvířat.
 2. Mobilita – v bezprostřední blízkosti zemědělské haly musí být zajištěny dostatečně široké vjezdy a výjezdy pro zemědělskou techniku.
 3. Izolace a větrání - pro skladování plodin nebo ustájení zvířat je důležitá izolace proti teplotním výkyvům a dostatečně výkonné větrání vnitřního prostoru.
 4. Bezpečnostní a protipožární opatření: Instalace protipožárních systémů, zabezpečovacích systémů apod.
 5. Sanitární normy - pro zajištění hygienických podmínek při chovu zvířat nebo skladování potravinářských produktů.
 6. Osvětlení - vhodně zvolené osvětlení je důležité pro zajištění dostatečné viditelnosti při práci uvnitř zemědělské haly nebo s ohledem na potřeby zvířat.
 7. Flexibilita a možnost rozšíření – zemědělské haly by měly být vždy plánovány tak, aby bylo možno snadné rozšíření nebo přizpůsobení měnícím se potřebám provozovatele haly.

Výhody zemědělských hal od HalyCompu

Naše nabídka zahrnuje variabilní zemědělské haly, jejich dispoziční řešení je variabilně přizpůsobitelné požadavkům zadavatele. Tyto zemědělské stavby vám poskytnou nejen dostatek prostoru pro skladování, ale i ideální podmínky pro pěstování a chov.

Výhodou našich zemědělských staveb je individuální přístup od návrhu až po realizaci. Každý projekt zemědělské stavby je jedinečný, a proto se zaměřujeme na pochopení vašich potřeb a cílů. Naši odborníci jsou vždy připraveni co nejvíce spolupracovat na vytvoření optimální zemědělské haly, která bude respektovat všechny vaše specifické záměry.

Vaše spokojenost a důvěra jsou naší prioritou. Naše zkušenosti, inovativní přístup a důraz na kvalitu výstavby zemědělských hal bude pro vás zárukou, že společný projekt bude k vaší maximální spokojenosti. Kontaktujte nás a navrhněte si s naší pomocí zemědělskou halu přesně podle vašich přání.

 

----------

Tematická specifikace této stránky: stavby hal, zemědělské haly, zemědělské montované haly, zemědělské montované stavby.

Zemědělské stavby - Montované zemědělské haly můžete využít např. jako:
Zemědělské stavby - Montované zemědělské haly můžete využít např. jako:

Rychlá instalace a flexibilita zemědělských hal je hlavní výhodou tohoto řešení. Montované zemědělksé haly jsou relativně snadné a rychlé na postavení. Konstrukce zemědělské montované haly je vždy naším projekčním týmem navržena tak, aby odolala lokálním povětrnostním podmínkám a poskytla veškerou potřebnou funkčnost, kterou od zemědělské stavby zadavatel očekává.

Zemědělské stavby řešené formou montované haly znamenají vždy nižší pořizovací náklady, než klasické zděné stavby. Přičemž montované zemědělské haly lze, stejně jako zděné zemědělské stavby osadit veškerými technologiemi, které požadujete, ať už se jedná o systémy vzduchotechniky, vytápění, chlazení apod. Z tohoto pohledu jsou montované zemědělské haly zcela srovnatelné se zděnými, tedy záleží jen na na zadavateli, jakými technologiemi chce zemědělskou stavbu vybavit. Stejně tak i dispozice a konstrukce montované zemědělské haly lze ve velké míře individualizovat, a to v souladu s technologickými normami a materiály, které jsou na stavbu montovaných hal pro zemědělství běžně užívány a doporučovány.

Zpracujeme pro vás návrh zemědělské montované haly dle vašich individuálních požadavků. Pokud máte zájem o nezávazné nacenění zemědělské budovy v podobě montované haly, pak nás kdykoliv oslovte, rádi se s vámi potkáme a probereme vaše přání.

Pokud zvolíte naše montovené zemědělské haly, získáte od nás řadu výhod:

 • Zemědělskou halu „NA MÍRU“, abychom maximalizovali využití vnitřního prostoru
 • Moderní design zemědělské stavby
 • Rekordně krátkou dobu výstavby zemědělské haly
 • Vysokou variabilitu prostoru
 • Výborné tepelně-izolační vlastnosti
 • Vynikající poměr cena/výkon
Kontaktujte nás