Zemědělské stavby

Moderní zemědělské stavby za skvělou cenu

Navrhujeme a stavíme zemědělské haly pro různé typy využití. Haly vytváříme z prefabrikovaného betonu či ocele s vysokou odolností a nejvyšším standardem kvality. Zemědělskou stavbu je možno využit jako sklad potravin či techniky, pro ustájení dobytka či jiný účel.

Zemědělské stavby Halycomp je možné libovolně kombinovat a doplňovat o příčky či příslušenství. V jedné budově tak lze vytvořit kancelář, sklad zemědělské techniky, osiva či plodin s různými parametry a mírou zateplení. Samozřejmostí je vysoká protipožární odolnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Zemědělskou halu získáte během 14 týdnů

Vaši halu jsme schopni navrhnout, vyrobit, dodat a smontovat během 14 týdnů. Máte-li zájem o zemědělskou halu na míru, kontaktujte nás na telefonu či e-mailu. Orientační výpočet nákladů pro zbudování vaší zemědělské stavby lze zjistit pomocí online kalkulátoru.

Reference

ÚČOV (ústřední čistírna odpadních vod) Praha, Císařský ostrov ÚČOV (ústřední čistírna odpadních vod) Praha, Císařský ostrov
Lipina Agro Malá Vrbka – opravna zemědělské techniky, 10,5 x 44,4m Lipina Agro Malá Vrbka – opravna zemědělské techniky, 10,5 x 44,4m
Rybníkářství Velký Dvůr – rozšíření výroby Rybníkářství Velký Dvůr – rozšíření výroby