Prodejní haly

Prodejní haly na míru

Uvažujete o výstavbě nové prodejny či supermarketu? Navrhujeme a stavíme ocelové a betonové haly, které vytvoří ideální prostory pro prezentaci vašich produktů. Haly mohou být jednopatrové i vícepodlažní, mohou obsahovat mezipatra, sklad, prostory pro zaměstnance či ostrahu. Řešení umožňuje vystavět i více prodejních jednotek s následným pronájmem.

Montované haly jsou v současné době nejoblíbenější řešení pro výstavbu nových prodejních ploch. Ocelové a betonové haly kombinují výhodu nízkých nákladů na výstavbu a provoz, společně s možností vzhledu na míru. I proto si montované haly oblíbily mnohé obchodní řetězce, prodejci automobilů i techniky. Sofistikované prodejní budovy jsou ideální i pro prezentaci vaší značky.

Montovanou halu získáte během 14 týdnů

Ocelovou či betonovou halu pro prodejní účely jsme připraveni navrhnout, vyrobit a postavit v horizontu 14 týdnů od získání potřebných povolení. Podrobnější informace vám rádi poskytneme na našem telefonu či e-mailu.

Reference

OC Komořany – obchodní centrum BILLA, 2,5 x 54,3m, výška 5,5m (před dokončením) OC Komořany – obchodní centrum BILLA, 2,5 x 54,3m, výška 5,5m (před dokončením)