Administrativní budovy

Administrativní budovy na míru

Plánujete výstavbu jednopodlažní či vícepodlažní administrativní budovy? Halycomp nabízí řešení využívající základ ve formě montované haly, což zákazníkům přináší finanční úspory společně s širokou variabilitou možného vzhledu a vnitřního uspořádání. Je možné vytvářet administrativní budovy s důrazem na reprezentativní funkci, minimální spotřebu elektrické energie a samozřejmě příjemné pracovní prostředí.

V jedné budově lze kombinovat několik částí, například administrativní sekci a sklad, výrobní provoz či prodejní jednotky určené k pronájmu. Jednotlivé sekce administrativní budovy mohou disponovat rozdílnými teplotními a izolačními vlastnostmi.

Administrativní budovu získáte během 14 týdnů

Vaši administrativní budovu naplánujeme, vyrobíme a postavíme během 14 týdnů od získání potřebných povolení. Pokud uvažujete o realizaci, jsme připraveni vytvořit pro vás kalkulaci na míru.

Reference

TOPVET Kuřim – nové firemní sídlo, výrobní, skladová a administrativní část, 30 x 51m, výška 8m TOPVET Kuřim – nové firemní sídlo, výrobní, skladová a administrativní část, 30 x 51m, výška 8m
SOPO Modletice – nové výrobní a administrativní centrum společnosti, 30 x 97,5m, výška 6,6m (ve výstavbě) SOPO Modletice – nové výrobní a administrativní centrum společnosti, 30 x 97,5m, výška 6,6m (ve výstavbě)
PRAGOSOUND Praha Tuchoměřice PRAGOSOUND Praha Tuchoměřice